Semur 2: Cinlerin Büyüsü

Puan Verin
Film Özeti

Semur 2: Cinlerin Büyüsü, Alesia henüz küçük yaşta kötü bir ifrit tarafından rahatsız edilmekte nefesi kuvvetli bir hoca tarafından kurtarılır.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Burak Çelik [II]

Film Oyuncuları

Furkan Karaca, Bora Altınışık, Cansel Aydos, Erdi Korkmaz, Ülker Su Osmanoğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Şubat 2020

IMDb Puanı

3.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Semur 2: Cinlerin Büyüsü, Alesia henüz küçük yaşta kötü bir ifrit tarafından rahatsız edilmekte nefesi kuvvetli bir hoca tarafından kurtarılan Alesia, aslen Rum asıllı olan ailesini kaybeder. 25 yaşında hayatının normal akışına devam etmekte iken dedesi Greeg’ten gelen bir mektup ile hayatı değişir. Arkadaşlarını da yanına alarak mektubun peşine düşen Alesia, eski bir Rum köyü olan Yorgalar’a gider. Çünkü dedesi onun için altın değerinde bir şey bıraktığını ve gelip alması gerektiğini söylemiştir. Ancak Yorgalar’da yaşananlar, o ve arkadaşları için tam bir cehennem olur ve daha da kötüsü Alesia geçmişteki karanlık gerçeklerle yüzleşecektir.

Fragman

Semur 2: Cinlerin Büyüsü, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın