The World To Come Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

The World To Come izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; The World To Come film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

The World To Come film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren The World To Come filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. The World To Come filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği The World To Come filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

The World To Come film konusu nedir?

The World To Come filmi; İki insan farklı zamanlarda yaşıyor. Seo-Yeon şimdiki zamanda, Young-Sook ise geçmişte yaşıyor. Bir telefon görüşmesi ikisini birbirine bağlar ve hayatları geri dönülmez şekilde değişir. Bir seri katil 20 yıl sonraki gelecekte yaşayan bir kadınla aynı evdeki telefondan iletişim kurar. Ama kendi kaderini değiştirmek için onun geçmişiyle ve hayatıyla oynar.

The World To Come film Fragmanı

The World To Come film Oyuncuları kimdir?

The World To Come Film yönetmeni Christopher MacBride üstlendiği The World To Come Filmi oyuncu kadrosu; Katherine Waterston, Vanessa Kirby, Christopher Abbott gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Sinema Haberleri arasında yer alan The World To Come filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar