The Last Full Measure Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

The Last Full Measure izle, Film Fragmanı full hd izle, Oyuncuları, Konusu; The Last Full Measure film, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

The Last Full Measure film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren The Last Full Measure filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. The Last Full Measure filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği The Last Full Measure filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

The Last Full Measure film konusu nedir?

The Last Full Measure filmi; Film, Pentagon görevlisi Scott Huffman'ı temel alıyor. Huffman ve karşısındaki bürokratlar arasında, Vietnam'da Amerikan askerlerinin hayatını kurtarmak için canını feda eden Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın Onur Madalyası için mücadele veriliyor. Huffman madalyanın doktorda kalması için mücadele ederken, bürokratlar ise madalyayı geri almak istiyorlar.

The Last Full Measure film Fragmanı

The Last Full Measure film Oyuncuları kimdir?

The Last Full Measure Film yönetmeni Todd Robinson üstlendiği The Last Full Measure Filmi oyuncu kadrosu; Sebastian Stan, Christopher Plummer, William Hurt gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

En iyi Film Önerileri arasında yer alan The Last Full Measure filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar