The King Of Staten Island Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

The King Of Staten Island izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; The King Of Staten Island film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

The King Of Staten Island film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren The King Of Staten Island filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. The King Of Staten Island filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği The King Of Staten Island filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

The King Of Staten Island film konusu nedir?

The King Of Staten Island filmi; Film, Staten Island’da büyüyen Pete Davidson’ın yarı otobiyografik komedi dramı. Filmde, 11 Eylül’de babasını kaybeden adamın o dönem yaşadıkları ve sonrasında Stand-up dünyasına giriş hikayesi konu ediliyor.

The King Of Staten Island film Fragmanı

The King Of Staten Island film Oyuncuları kimdir?

The King Of Staten Island Film yönetmeni Judd Apatow üstlendiği The King Of Staten Island Filmi oyuncu kadrosu; Pete Davidson, Marisa Tomei, Bill Burr gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Haberleri arasında yer alan The King Of Staten Island filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar