The Hater Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

The Hater izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; The Hater film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

The Hater film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren The Hater filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. The Hater filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği The Hater filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

The Hater film konusu nedir?

The Hater filmi; Hukuk öğrencisi olan Tomasz Giemza, kalbini genç bir kız olan Gabi’ye kaptırır. Gabi’nin dikkatini çekmeye çalışan Tomasz, aynı zamanda ailesinin saygısını kazanmak için de çabalar. Bu sırada Tomasz, popüler olan ancak ahlaki açıdan şüpheli yöntemlerle çalışan bir PR ajansında iş bulur. Bu sayede Gabi’yi etkilemeyi umut eden genç adam, kısa sürede işinde oldukça başarılı olduğunu kanıtlar. Sosyal medya karalama taktiklerinin karanlık dünyasında başarıyı yakalayan Tomasz, bir süre sonra işin olumsuz sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

The Hater film Fragmanı

The Hater film Oyuncuları kimdir?

The Hater Film yönetmeni Jan Komasa üstlendiği The Hater Filmi oyuncu kadrosu; Maciej Musialowski, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Dizi Haberleri arasında yer alan The Hater filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar