The Call Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

The Call izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; The Call film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

The Call film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren The Call filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. The Call filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği The Call filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

The Call film konusu nedir?

The Call filmi; İki insan farklı zamanlarda yaşıyor. Seo-Yeon şimdiki zamanda, Young-Sook ise geçmişte yaşıyor. Bir telefon görüşmesi ikisini birbirine bağlar ve hayatları geri dönülmez şekilde değişir. Bir seri katil 20 yıl sonraki gelecekte yaşayan bir kadınla aynı evdeki telefondan iletişim kurar. Ama kendi kaderini değiştirmek için onun geçmişiyle ve hayatıyla oynar.

The Call film Fragmanı

The Call film Oyuncuları kimdir?

The Call Film yönetmeni Chung-Hyun Lee üstlendiği The Call Filmi oyuncu kadrosu; Park Shin-hye,Jun Jong-seo,Kim Sung-ryoung gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Dizi Haberleri arasında yer alan The Call filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar