The Banker Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

The Banker izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; The Banker film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

The Banker film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren The Banker filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. The Banker filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği The Banker filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

The Banker film konusu nedir?

The Banker filmi; Film, The Banker, Afro-Amerikalı girişimci olan Bernard Garrett ve Joe Morris'in hayatına odaklanıyor. Afrikalı Amerikalı girişimci olan Bernard Garrett ve Joe Morris, gayrimenkul işleri ile ilgilenmektedir. İşleri ilerletmek isteyen iki girişimcinin önündeki en büyük engel ırksal sorunlardır. Irk sınırlamasının üstesinden gelmeye çalışan Bernard ve Joe, bunun için bir plan yapar. İlk olarak beyaz bir adam olan Matt Steiner'ı işe alan ikili, onu iş imparatorluğunun başı gibi davranması için eğitir. Kendilerini ise herkese şoför ve hademe olarak tanıtırlar. Bernard'ın karısı olan Eunice de işin kurulması için oldukça önemli bir rol oynar. Planları istedikleri gibi giden ve bu sayede kısa sürede büyük başarılar elde eden Garrett ve Morris, ülkedeki en varlıklı emlak sahiplerinden olur. Ancak onların yakaladığı başarı, her şeyi riske atan tehlikeyi de beraberinde getirir.

The Banker film Fragmanı

The Banker film Oyuncuları kimdir?

The Banker Film yönetmeni George Nolfi üstlendiği The Banker Filmi oyuncu kadrosu; Samuel L. Jackson, Anthony Mackie, Nia Long gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Dizi Haberleri arasında yer alan The Banker filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar