Rebecca Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Rebecca izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; Rebecca film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

Rebecca film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Rebecca filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Rebecca filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Rebecca filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Rebecca film konusu nedir?

Rebecca filmi; Genç ve saf bir kadın, Maxim de Winter isimli zengin bir adamla evlenir. Başlarda her şey yolunda gibi görünse de zamanla kocasının ve evdeki hizmetçilerinin kocasının ilk karısına karşı duyduğu bağlılığı görmeye başlar, evde yaşayan hiç kimse Rebecca'nın izlerini silememiştir... Daphne du Maurier'un 1938 tarihinde yayımlanan romanından uyarlanan film, Alfred Hitchcock'un 1940 tarihli filminin yeniden çevrimi niteliğinde.

Rebecca film Fragmanı

Rebecca film Oyuncuları kimdir?

Rebecca Film yönetmeni Ben Wheatley üstlendiği Rebecca Filmi oyuncu kadrosu; Lily James, Armie Hammer, Kristin Scott Thomas gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Dizi Haberleri arasında yer alan Rebecca filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar