Para Kamyonu Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Para Kamyonu izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Para Kamyonu film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Para Kamyonu film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Para Kamyonu filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Para Kamyonu filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Orjinal ismi Wrath Of Man Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Para Kamyonu İntikam Vakti filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Para Kamyonu film konusu nedir?

Para Kamyonu filmi; Üst düzey Terry tarafından referanslarından ötürü övüldükten sonra, ona “H” takma adını veren ve eğitimini denetleyen Bullet ile tanıştırılır. H, gizemli doğası nedeniyle meslektaşları, özellikle Boy Sweat Dave ile zorlu bir başlangıç yapar. Bir gün, Bullet bir görev sırasında rehin alınır ve kaçıranlar ona karşılık 2 milyon dolar talep eder. H ve Dave, kaçıranlarla peşine düşerek izlerini bulurlar.

Para Kamyonu film FragmanıPara Kamyonu film Oyuncuları kimdir?

Para Kamyonu Film yönetmeni Guy Ritchie üstlendiği Para Kamyonu Filmi oyuncu kadrosu; James Norton, Amanda Seyfried, Ana Sophia Heger gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Film Haberleri arasında yer alan Para Kamyonu filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar