Oğul - Son Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Oğul - Son izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Oğul - Son film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Oğul - Son film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Oğul - Son filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Oğul - Son filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Oğul - Son filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Oğul - Son film konusu nedir?

Oğul - Son filmi; Laura genç yaşta bir kadındır. Çocukluğunda hala izlerini taşıyan bir olay ile yüz yüze gelmiştir. Çocuk yaşta sapkınlıkları ile bilinen bir tarikatın elinden kurtulmayı başarmıştır. Bu defa sekiz yaşına bulunan oğlunun tarikat tarafından kaçırılma teşebbüsünü engellemeye çalışmaktadır. Bu kaçırılma teşebbüsü Laura’nın geçmişte yaşadıkları ile yüzleşmesi gerçeğine yol açacaktır. Laura’nın sekiz yaşındaki oğlu David, kaçırıldıktan sonra oldukça gizemli bir hastalığın pençesine düşer. Şimdi Laura oğlunu kurtarabilmek için geçmişi ile yüzleşmek ve tarikata karşı ne derece ileri gidebileceğine karar vermek zorundadır.

Oğul - Son film FragmanıOğul - Son film Oyuncuları kimdir?

Oğul - Son Film yönetmeni Ivan Kavanagh üstlendiği Oğul - Son Filmi oyuncu kadrosu; Andi Matichak, Emile Hirsch, Luke David Blumm gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Film Haberleri arasında yer alan Oğul - Son filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar