Nowhere Special Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Nowhere Special izle, Film Fragmanı full hd izle, Oyuncuları, Konusu; Nowhere Special film, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

Nowhere Special film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Nowhere Special filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Nowhere Special filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Nowhere Special filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Nowhere Special film konusu nedir?

Nowhere Special filmi; Otuz beş yaşındaki John, hayatının oğluna adayan bir adamdır. Karısı doğum yaptıktan bir süre sonra evi terk edince John kendisini oğlunu büyütmeye adar. Ancak yaşaması için üç ayı kaldığını öğrendiğinde John, üç yaşındaki oğlu hayatta yalnız kalmasın diye ona yeni, mükemmel bir aile bulmaya çalışır.

Nowhere Special film Fragmanı

Nowhere Special film Oyuncuları kimdir?

Nowhere Special Film yönetmeni Uberto Pasolini üstlendiği Nowhere Special Filmi oyuncu kadrosu; James Norton, Daniel Lamont, Eileen O'Higgins gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

En iyi Film Önerileri arasında yer alan Nowhere Special filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar