Minamata Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Minamata izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; Minamata film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

Minamata film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Minamata filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Minamata filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Minamata filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Minamata film konusu nedir?

Minamata filmi; Film, Minamata, bir savaş fotoğrafçısı olan W Eugene Smith’in hikayesini konu ediyor. Life dergisinin fotoğrafçılığını üstelenen Smith, derginin editörü Ralph Graves tarafından büyük bir olayı açığa çıkarmak için Japonya’ya gönderilir. Minamata halkının civa yüzünden zehirlenmesini ele alan bu iş, Smit’in kariyerinin mihenk taşlarından biri olur. Fotoğrafçı Smith ve eşi Aileen Mioko Smith'in yazdığı otobiyografik kitaptan beyaz perdeye uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Andrew Levitas. Filmde savaş muhabiri W. Eugene Smith'i Johnyy Deep canlandırıyor.

Minamata film Fragmanı

Minamata film Oyuncuları kimdir?

Minamata Film yönetmeni Andrew Levitas üstlendiği Minamata Filmi oyuncu kadrosu; Johnny Depp, Hiroyuki Sanada, Bill Nighy gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Dizi Haberleri arasında yer alan Minamata filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar