Lain Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Lain izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Lain film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Lain film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Lain filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Lain filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Lain filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Lain film konusu nedir?

Lain filmi; Gizemli biri olan Can, travmatik bir geçmişe sahip olan bir adamdır. Çocukken yaşadığı olaylardan kurtulmak için Can, köyünü terk edip kendisine yeni bir hayat kurmayı tercih eder. Hayatını memleketinden uzakta bir yatılı okulda okuyarak geçiren Can'ın hayatta kalan tek akrabası babaannesidir. Geçmişinin peşini bırakmaması onun hayatının ve evliliğinin de kabusa dönmesine neden olur. Geçmişi ile yüzleşmeye karar veren Can, eşi Ezgi ile birlikte köyüne doğru yola çıkar. Oldukça tenha olan köyde Can'ın babaannesi dışında sadece birkaç kişi vardır. Can ve eşi, köyde olan biteni anlayabilmek için birkaç gün köyde kalmaya karar verir. Can, geçmişi ve köyün laneti ile yüzleşirken Ece, birtakım varlık tarafından kaçırılır. Can, eşini kurtarmak için ölümcül bir mücadeleye girişir.

Lain film FragmanıLain film Oyuncuları kimdir?

Lain Film yönetmeni Onur Aldoğan üstlendiği Lain Filmi oyuncu kadrosu; Yalın Cengiz, Sinan Taşkan, Funda Dönmez gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Dizi Haberleri arasında yer alan Lain filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar