Kod 355 Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Kod 355 izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Kod 355 film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Kod 355 film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Kod 355 filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Kod 355 filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Kod 355 filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Kod 355 film konusu nedir?

Kod 355 filmi; Oldukça gizli olarak geliştirilen bir silah, paralı askerler tarafından ele geçirilmiştir. Bu gizli silahı tekrar kötülerden geri almak isteyen 4 kadın, CIA ajanı Mason “Mace” Brown. Eski rakibi Alman ajan Marie, MI6 müttefiki ve son teknoloji bilgisayar uzmanı Khadijah ve yetenekli Kolombiyalı psikolog Graciela güçlerini birleştirerek bir ittifak kurmak zorundadırlar. Ancak bu 4 kadının hareketlerini sürekli izleyen başka birisi daha vardır. Gizemli kadın Lin Mi Sheng. Bu 4 ‘lü bir yandan silahı geri almak diğer yandan ise gizemli kadın Lin Mi Sheng’den her zaman bir adım önde olmak zorundadırlar. Silahın peşine düşen bu ittifak, Paris – Şanghay – Fas ve daha bir çok yerde maceradan maceraya atılacaktır.

Kod 355 film FragmanıKod 355 film Oyuncuları kimdir?

Kod 355 Film yönetmeni Simon Kinberg üstlendiği Kod 355 Filmi oyuncu kadrosu; Jessica Chastain, Penélope Cruz, Bingbing Fan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Film Haberleri arasında yer alan Kod 355 filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar