Karlar Kralı Norm 2 Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Karlar Kralı Norm 2 izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Karlar Kralı Norm 2 film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Karlar Kralı Norm 2 film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Karlar Kralı Norm 2 filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Karlar Kralı Norm 2 filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Karlar Kralı Norm 2 filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Karlar Kralı Norm 2 film konusu nedir?

Karlar Kralı Norm 2 filmi; Proseför hayli önemli bir tarihi eseri koruma altına alabilmek için yola çıkar. Ancak uçağı Kral Norm’un evinin yakınlarına düşer. Arkeolog Dexter’da bu tarihi eserin peşindedir. Profesöre yardımcı olmak isteyen Kral Norm ve onun yardımcısı olan fareler bu önemli tarihi eseri Dexter’dan kurtarmak ve ait olduğu müzeye geri götürülmesini sağlamak için harekete geçerler. Oldukça heyecan dolu bir maceraya atılan Kral Norm ve arkadaşları, Dexter’dan önce davranıp bu yarışı kazanabilmek için mücadele ederler.

Karlar Kralı Norm 2 film FragmanıKarlar Kralı Norm 2 film Oyuncuları kimdir?

Karlar Kralı Norm 2 Film yönetmeni Richard Finn, Tim Maltby üstlendiği Karlar Kralı Norm 2 Filmi oyuncu kadrosu; Norm of the North: King Sized Adventure gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Film Haberleri arasında yer alan Karlar Kralı Norm 2 filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar