Jiu Jitsu Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Jiu Jitsu izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; Jiu Jitsu film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

Jiu Jitsu film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Jiu Jitsu filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Jiu Jitsu filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Jiu Jitsu filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Jiu Jitsu film konusu nedir?

Jiu Jitsu filmi; Her altı yılda bir, Jiu Jitsu konusunda uzmanlaşmış eski bir savaşçı grubu uzaylı istilacılar ile karşı karşıya kalır. Ancak ünlü bir savaş kahramanı ve Jiu Jitsu ustası olan Jake Barnes, işgalcilerin yılmaz lideri Brax ile yüzleşmeyi reddettiğinde, insanlığın geleceği tehlike altına girer. Yaralı ve hafıza kaybı yaşayan Jake’e bir Jiu Jitsu ekibi eski gücüne kavuşması için yardım eder. Artık insanlığın kaderini onlar belirleyecektir.

Jiu Jitsu film Fragmanı

Jiu Jitsu film Oyuncuları kimdir?

Jiu Jitsu Film yönetmeni Dimitri Logothetis üstlendiği Jiu Jitsu Filmi oyuncu kadrosu; Nicolas Cage, Alain Moussi, Marie Avgeropoulos gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Haberleri arasında yer alan Jiu Jitsu filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar