İntikam Vakti - Wrath Of Man Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

İntikam Vakti - Wrath Of Man izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; İntikam Vakti - Wrath Of Man film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

İntikam Vakti - Wrath Of Man film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren İntikam Vakti - Wrath Of Man filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. İntikam Vakti - Wrath Of Man filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği İntikam Vakti - Wrath Of Man filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

İntikam Vakti - Wrath Of Man film konusu nedir?

İntikam Vakti - Wrath Of Man filmi; İntikam Vakti, oğlunun intikamını almaya çalışan gizemli bir adamın hikayesini konu ediyor. H, varlıklı ve güçlü bir adamdır. Ancak tüm bunlara rağmen o, her hafta milyonlarca dolar taşıyan zırhlı bir araç şirketinde özel güvenlik görevlisi olarak işe başlar. H, olağanüstü yetenekleri sayesinde soygun girişimlerini engeller. Herkes onun çalışmasından memnundur ancak kimse onun neden bu şirkete girdiğini bilmemektedir. H'nin şirkette çalışmasının tek nedeni ise oğlunun ölümüne neden olanlardan intikam almaktır.

İntikam Vakti - Wrath Of Man film Fragmanıİntikam Vakti - Wrath Of Man film Oyuncuları kimdir?

İntikam Vakti - Wrath Of Man Film yönetmeni Guy Ritchie üstlendiği İntikam Vakti - Wrath Of Man Filmi oyuncu kadrosu; James Norton, Amanda Seyfried, Ana Sophia Heger gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Film Haberleri arasında yer alan İntikam Vakti - Wrath Of Man filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar