Flashback Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Flashback izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; Flashback film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

Flashback film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Flashback filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Flashback filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Flashback filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Flashback film konusu nedir?

Flashback filmi; İki insan farklı zamanlarda yaşıyor. Seo-Yeon şimdiki zamanda, Young-Sook ise geçmişte yaşıyor. Bir telefon görüşmesi ikisini birbirine bağlar ve hayatları geri dönülmez şekilde değişir. Bir seri katil 20 yıl sonraki gelecekte yaşayan bir kadınla aynı evdeki telefondan iletişim kurar. Ama kendi kaderini değiştirmek için onun geçmişiyle ve hayatıyla oynar.

Flashback film Fragmanı

Flashback film Oyuncuları kimdir?

Flashback Film yönetmeni Christopher MacBride üstlendiği Flashback Filmi oyuncu kadrosu; Dylan O'Brien, Liisa Repo-Martell, Hannah Gross gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Sinema Haberleri arasında yer alan Flashback filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar