Düş Peşine Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Düş Peşine izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Düş Peşine film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Düş Peşine film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Düş Peşine filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Düş Peşine filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Düş Peşine filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Düş Peşine film konusu nedir?

Düş Peşine filmi; Gençlik komedisi türündeki yapımda engelli çocuklara eğitim vermekte olan Düşler Akademisi’nde gönüllü olarak çalışan Kaan ve arkadaşlarının hikayesi anlatılmaktadır. Kaan ve kardeşi, Antalya Kaş’ta yaşamlarını sürdürmektedir. Kaan’ın gönüllü olarak çalıştığı Düşler Akademisi, engelli çocuklara eğitim olanağı sağlamaktadır. Günün birinde akademinin sahibinin borçları sebebiyle bu güzide kurum kapanma durumu ile karşı karşıya kalır. Kaan, kardeşi ve tatile gelen arkadaşları bu güzel kurumun kapanmaması için harekete geçerler.

Düş Peşine film FragmanıDüş Peşine film Oyuncuları kimdir?

Düş Peşine Film yönetmeni İlkay Uygur üstlendiği Düş Peşine Filmi oyuncu kadrosu; Fester Abdü, Cihan Şimşek, Şeyda Erdoğan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Film Haberleri arasında yer alan Düş Peşine filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar