Dick Johnson Is Dead Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Dick Johnson Is Dead izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; Dick Johnson Is Dead film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

Dick Johnson Is Dead film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Dick Johnson Is Dead filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Dick Johnson Is Dead filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Dick Johnson Is Dead filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Dick Johnson Is Dead film konusu nedir?

Dick Johnson Is Dead filmi; İki insan farklı zamanlarda yaşıyor. Seo-Yeon şimdiki zamanda, Young-Sook ise geçmişte yaşıyor. Bir telefon görüşmesi ikisini birbirine bağlar ve hayatları geri dönülmez şekilde değişir. Bir seri katil 20 yıl sonraki gelecekte yaşayan bir kadınla aynı evdeki telefondan iletişim kurar. Ama kendi kaderini değiştirmek için onun geçmişiyle ve hayatıyla oynar.

Dick Johnson Is Dead film Fragmanı

Dick Johnson Is Dead film Oyuncuları kimdir?

Dick Johnson Is Dead Film yönetmeni Kirsten Johnson üstlendiği Dick Johnson Is Dead Filmi oyuncu kadrosu; Kirsten Johnson gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Sinema Haberleri arasında yer alan Dick Johnson Is Dead filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar