Cühenna Nova Prospekt Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Cühenna Nova Prospekt izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Cühenna Nova Prospekt film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Cühenna Nova Prospekt film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Cühenna Nova Prospekt filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Cühenna Nova Prospekt filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Cühenna Nova Prospekt filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Cühenna Nova Prospekt film konusu nedir?

Cühenna Nova Prospekt filmi; Cühenna Nova Prospekt, paranormal olayların izini süren iki adamın hikayesini konu ediyor. Osmanlı döneminde Bulgaristan'daki cadı olaylarını sone erdirmekle görevlendirlien Efraim Efendi, görevinden dönerken yanında bir cadıyı da getirir. Efraim Efendi'nin cadı ile yerleştiği köyde yaşayanlar, çifti öldürüp cadının ruhunu köye hapsederler. Aradan geçen yılların ardından bahsi geçen köyde bir çiftin kaybolması, paranormal olayları araştıran Nova Prospekt ekibi Can ve Arifhan'ın harekete geçmesine neden olur. Çiftin kaybolmasının sırrını çözmeye çalışan ekip, kendilerini büyük bir tuzağın içinde bulur.

Cühenna Nova Prospekt film FragmanıCühenna Nova Prospekt film Oyuncuları kimdir?

Cühenna Nova Prospekt Film yönetmeni Gurbet Gurur Cantürk, Rafet Ögeday Erdoğan üstlendiği Cühenna Nova Prospekt Filmi oyuncu kadrosu; Can Yavuz, Arifhan Durmuş, Şefika Ümit Tolun gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Dizi Haberleri arasında yer alan Cühenna Nova Prospekt filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar