Cin Perdesi Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Cin Perdesi izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Cin Perdesi film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Cin Perdesi film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Cin Perdesi filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Cin Perdesi filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Cin Perdesi filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Cin Perdesi film konusu nedir?

Cin Perdesi filmi; Arzu ile Bora cin olaylarını araştırmaktadırlar. Günün birinde Bora bir akıl hastanesinde yaşanan oldukça ürkütücü cin olaylarını aydınlatmayı başarır. Araştırmasını derinleştirebilmek için akıl hastanesinin her yerini kameralar ile donatır. Bora bunlar ile uğraşırken eşi Arzu ise gizli şifreler bulmaya başlar. Polisler ise Arzu ile Bora’nın yaşamakta olduğu gizemli olayları kameradan takip etmektedir.

Cin Perdesi film FragmanıCin Perdesi film Oyuncuları kimdir?

Cin Perdesi Film yönetmeni Tayfun Can Demirtaş üstlendiği Cin Perdesi Filmi oyuncu kadrosu; Rabia Cemre Kaya, Mert Kara, Fuat Başarılı gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Film Haberleri arasında yer alan Cin Perdesi filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar