Catastrophe Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Catastrophe izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Catastrophe film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Catastrophe film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Catastrophe filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Catastrophe filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Catastrophe filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Catastrophe film konusu nedir?

Catastrophe filmi; Sharon, Londra’ da yaşayan bekar İrlandalı bir ilkokul öğretmenidir. Bir gezisi sırasında gittiği barda tanıştığı Amerikalı reklamcılık yöneticisi Rob ile araların da bir yakınlaşma oluşur. Tatil süresi boyunca ilişkileri devam eder ve sonunda herkes kendi dünyasına geri döner. Ancak Sharon, kısa bir süre sonra Rob’ dan hamile olduğunu fark eder. Hayatlarını birleştirmeye karar verirler.

Catastrophe film FragmanıCatastrophe film Oyuncuları kimdir?

Catastrophe Film yönetmeni Sharon Horgan, Rob Delaney üstlendiği Catastrophe Filmi oyuncu kadrosu; Sharon Horgan, Rob Delaney, Ashley Jensen gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Dizi Haberleri arasında yer alan Catastrophe filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar