Benden Ne Olur? Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Benden Ne Olur? izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Benden Ne Olur? film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Benden Ne Olur? film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Benden Ne Olur? filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Benden Ne Olur? filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Benden Ne Olur? filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Benden Ne Olur? film konusu nedir?

Benden Ne Olur? filmi; Filmin kahramanı Sertab Bal, çevresinde bulunan insanların beklentilerini henüz karşılayamamış olan bir kadındır. Çevresindeki insanlar onun hayatını bir düzene sokmasını beklemektedirler. Sertab, yapmak istedikleri ile ilgili sürekli olarak fikir değiştiren bir karakterdir. Kimlik arayışını henüz tamamlayamamıştır. Sertab günün birinde ablası Harika’nın evini yanlışlıkla yakar. Bu yangın sebebiyle evsiz ve parasız kalır. Ablası Harika ona senden hiçbir şey olmaz dediği zaman ise büyük bir kırılma yaşar. Ablasının bu sözleri onu derinden sarsmıştır. Kendi kendine bir söz verir ve insanlara kendisinden neler olabileceğini göstermeye karar verir ve bu konuda kendine söz verir. Sertab kendine düzenli bir yeni hayat kurmaya karar verir ancak bu planları ünlü oyuncu Serdar ile tanışınca alt üst olacaktır.

Benden Ne Olur? film FragmanıBenden Ne Olur? film Oyuncuları kimdir?

Benden Ne Olur? Film yönetmeni Murat Şenöy üstlendiği Benden Ne Olur? Filmi oyuncu kadrosu; Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Film Haberleri arasında yer alan Benden Ne Olur? filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar