Belle Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Belle izle, Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle; Belle film imdb puanı, yorumları, vizyon tarihi için tıkla!

Belle film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Belle filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Belle filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Belle filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Belle film konusu nedir?

Belle filmi; Suzu, lisede öğrenimine devam etmekte olan ve köyde yaşamını sürdüren 17 yaşında bir gençtir. İçine kapanık ve kendi halinde bir kişiliğe sahiptir. Günün birinde 5 milyar kullanıcısı olan U isminde sanal bir evrende Belle ismi verilen bir şarkıcı avatarı ile oldukça ünlenir. Suzu bu evrende hayli gizemli bir yaratık ile tanışır. Bu yaratık ile birlikte sanal evrenin birbirinden farklı yerlerinde türlü maceralara adım atarlar.

Belle film FragmanıBelle film Oyuncuları kimdir?

Belle Film yönetmeni Mamoru Hosoda üstlendiği Belle Filmi oyuncu kadrosu; Kaho Nakamura, Takeru Satoh, Koji Yakusho gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Film Haberleri arasında yer alan Belle filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar