Aşka İnan Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Aşka İnan izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; Aşka İnan film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

Aşka İnan film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren Aşka İnan filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Aşka İnan filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Aşka İnan filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Aşka İnan film konusu nedir?

Aşka İnan filmi; I Still Believe, popüler Hristiyan müzik şarkıcısı Jeremy Camp'in gerçek hikâyesinden sinemaya uyarlandı. Üniversitedeki ilk günlerinde tanışan Jeremy ve Melissa kısa süre içinde birbirlerine deliler gibi aşık olur. Ancak bir süre sonra Melissa’nın yakalandığı amansız hastalık, gençleri ciddi bir sınavdan geçirirken, aşka ve umuda sıkı sıkı tutunmalarını sağlayacaktır.

Aşka İnan film Fragmanı

Aşka İnan film Oyuncuları kimdir?

Aşka İnan Film yönetmeni Andrew Erwin, Jon Erwin üstlendiği Aşka İnan Filmi oyuncu kadrosu; K.J. Apa, Britt Robertson, Nathan Parsons gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Sinema Haberleri arasında yer alan Aşka İnan filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar