7. Koğuştaki Mucize Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

7. Koğuştaki Mucize izle, Filmi Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izle, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

7. Koğuştaki Mucize film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren 7. Koğuştaki Mucize filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. 7. Koğuştaki Mucize filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği 7. Koğuştaki Mucize filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

7. Koğuştaki Mucize film konusu nedir?

7. Koğuştaki Mucize; Bir baba zeka seviyesi 7 yaşında küçük kızı ile aynı hayatta tek varlığı da kızıdır. Ege’ nin bir kasabasında 1983 yılında küçük bir kızın öldürülmesi ile hayatları alt üst olmuş bir babanın adalet arayışı. Çünkü ölen kız sıkıyönetim komutanı kızıdır ölümüyle ilgili sorumlu tutulan kişi Memo olmuştur. 7 yaşında dünyalar güzeli bir kızı ve babaannesi ile yaşayan zeka geriliği olan Memo’ nun kolay olmayan hayatı artık çok daha zordur. Suçsuz olduğunu herkese anlatmaya çalışsa da ne yazık ki Memo kimseyi kendisine inandıramamaktadır. Küçük kızı ve Memo’ nun tek istedikleri adaletin yerini bularak birbirlerine kavuşmaktır.

7. Koğuştaki Mucize film Fragmanı7. Koğuştaki Mucize film Oyuncuları kimdir?

7. Koğuştaki Mucize Film yönetmeni Mehmet Ada Öztekin üstlendiği 7. Koğuştaki Mucize Filmi oyuncu kadrosu; Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Film Önerileri arasında yer alan 7. Koğuştaki Mucize filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar