18 Regali Filmi | Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

 

18 Regali izle, Film Fragmanı, Oyuncuları, Konusu; 18 Regali film imdb puanı, yorumları, ne zaman vizyona girecek ve vizyon tarihi için tıkla!

18 Regali film Hakkında

Kısa bir süre önce vizyona giren 18 Regali filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. 18 Regali filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği 18 Regali filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

18 Regali film konusu nedir?

18 Regali filmi; 40 yaşında bir kadın olan Elisa, hamiledir. Kızı Anna’yı kucağına alacağı günü bekleyen Elisa, bu sırada kanser olduğunu öğrenir. Hastalık nedeniyle kızından uzak kalacak olmasına üzülen Elisa, kaçınılmaz ölümünden önce kızı için bir şeyler yapmaya karar verir. Yanında olamasa da çocuğunun her yıl büyüdüğüne bir şekilde eşlik etmek isteyen Elisa, her doğum gününde bir tane açmak için 18 duygusal hediye hazırlar.

18 Regali film Fragmanı

18 Regali film Oyuncuları kimdir?

18 Regali Film yönetmeni Francesco Amato üstlendiği 18 Regali Filmi oyuncu kadrosu; Vittoria Puccini, Benedetta Porcaroli, Edoardo Leo gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Netflix Dizi Haberleri arasında yer alan 18 Regali filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimiz de sizler için paylaşılmıştır.


Yorumlar