Durgun Su (Stillwater) Filmi

 Durgun Su (Stillwater) Filmi | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle

Sinemaseverlerin uzun süredir merakla beklediği Durgun Su (Stillwater) filmi sinema salonlarında gösterime girdi. Filmin çekimlerine başlandığı günden bu yana görsel ve yazılı basında çıkan haberler ile merak uyandıran film yayınlanan fragmanı ile de oldukça büyük ilgi çekmişti. Durgun Su (Stillwater) filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin yayınlanan fragmanı ve konusu dikkate alındığında izleyicilerden tam not alacağını şimdiden belirtebiliriz. Durgun Su (Stillwater) filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler bu haberimizde…

Ülkemiz sinema salonlarında Eylül ayında gösterime giren ve hayli iddaalı bir konu ve oyuncu kadrosuna sahip yapım sinema severlerin merakla beklediği filmlerden birisi. Durgun Su (Stillwater) filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça Türkçe dublaj alt yazılı izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.10 Eylül 2021 tarihinde vizyona giren Gerilim, Dram ve Suç türündeki film, 2 saat 19 dakikalık süreye sahiptir. Tom McCarthy'nin yönetmen koltuğunda bulunduğu filmin baş rollerinde ise Matt Damon, Abigail Breslin, Camille Cottin, Deanna Dunagan, Robert Peters yer almaktadır.

Durgun Su (Stillwater) Filmi Konusu

2021 yılında vizyona giren ve izleyiciler ile buluşan filmin baş rolünde aksiyon filmlerindeki başarısı ile dikkat çeken Matt Damon yer alıyor. Matt Damon'ın canlandırdığı Bill karakteri kızı işlemediği bir suç ile suçlanan kızı için mücadele ediyor.

Allison, Fransa'nın Marsilya şehrinde öğrenimine devam eden Amerikalı genç bir kızdır. Lena isimli bir genç kız ile tanışır. Bir gece Lena'yı ölmüş olarak bulur ve polisi arar. Cinayet suçlaması ile göz altına alınır, tutuklanır ve hapse gönderilir. Allison böyle bir cinayeti işlemediğini dile getirmesine rağmen cinayetin en önemli zanlısı konumunda yer almaktadır. Allison'un babası Bill, kızı ile ilgili suçlamaları öğrenir öğrenmez Fransa'ya gelir ve kızını hapishaneden kurtarmak için mücadele vermeye başlar. Cinayetin arkasındaki olayları çözmek için harekete geçer ancak olaylar her dakika daha da karışık ve tehlikeli bir hal almaktadır.

Durgun Su (Stillwater) Filmi Oyuncuları

Matt Damon, Abigail Breslin, Camille Cottin, Deanna Dunagan, Robert Peters

Durgun Su (Stillwater) Filmi Fragmanı Full Hd izle

Yorumlar